servis solárních panelů

   

KLIMATIZACE
ideální doplněk k Vaší fotovoltaice
 

Klimatizační jednotky včetně veškerých rozvodů dodáváme především jako ideální doplněk k námi instalovaným elektrárnám, díky kterému můžete smysluplně využít přebytky energie vyrobené v letních měsících.

 

Logika je zde prostá - ochlazení obývaného objektu je nejvíc potřeba tehdy, kdy nejvíc svítí slunce. A když nejvíc svítí slunce, vyrábí fotovoltaika nejvíce elektřiny.

 

Generální dodávka fotovoltaiky společně s klimatizací je pro zákazníky výhodná nejen z hlediska optimálního využití vyrobené elektrické energie, ale také z hlediska pořizovacích nákladů.

 

 

Zabýváme se projekcí, kompletními dodávkami, instalacemi a oživováním celků vzduchotechniky, rekuperace, včetně chlazení, topení a regulace Návrhy a projekty vzduchotechnických zařízení, klimatizace, tepelných čerpadel a rekuperace provádíme dle požadavků zákazníka.

 

Realizace zařízení vzduchotechniky, chlazení a klimatizace provádíme v rozsahu dle zadání včetně měření a regulace.

 

Jedná se o osvědčené výrobky od tuzemských i zahraničních výrobců například:

Remak, Elektrodesign, Multivac, Atrea, Kovona Karviná, C.I.C. Jan Hřebec

CATA, Siemens, Carrier, Daikin , Toshiba, LG, SystemAir, Midea a mnoho dalších.

 

Záruční a pozáruční servis vzduchotechniky a klimatizace provádíme pro zajištění spolehlivého provozu na instalovaných zařízeních po celou dobu jeho životnosti.

 

Při generální dodávce obou technologií se snižují také naše vedlejší náklady, proto můžete počítat s výhodnější pořizovací cenou, než jsme schopni nabídnout při samostatné dodávce klimatizace. Nicméně máte-li zájem pouze o klimatizaci, i pro Vás najdeme cenově zajímavé řešení.