servis solárních panelů

   

 

PRŮMYSLOVÉ OBJEKTY A PODNIKOVÉ INSTALACE

Typizovaná řešení fotovoltaiky s maximální efektivitou.

 

FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ
Poradíme funkční řešení přesně dle Vašich potřeb a to včetně zařízení veškeré nutné dokumentace a administrace s tím spojené. Ze státního programu Nová zelená úsporám Vám zajistíme dotaci v maximální možné výši.

 

PRACUJEME PO CELÉ REPUBLICE
Přijedeme za Vámi kamkoliv - profesionální instalace provádíme napříč celou republikou.

 

ZA KVALITOU SI STOJÍME
Využíváme pouze profesionální technologie ověřených výrobců. Proto poskytujeme širokou záruku na veškeré komponenty a také neomezený pozáruční servis.

 

 

 

Provozujete vlastní podnik a máte k dispozici vhodnou plochu pro instalaci FVE? Chcete zvýšit efektivitu výroby, preferujete při své činnosti ekologická řešení nebo zkrátka jen myslíte na budoucnost?

Nechte si u nás zpracovat individuální návrh fotovoltaické elektrárny na míru dle Vašich provozních potřeb a volného kapitálu. Společně nalezneme řešení, díky kterému fotovoltaika sníží Vaše náklady na energii na minimum.

Nezůstávejte pozadu. Spolu s FVE Vám dodáme i moderní dobíjecí stanice na elektromobily a můžete jezdit prakticky zadarmo.        

Garantujeme individuální přístup, optimalizaci řešení dle veškerých aktuálně vypsaných dotačních titulů a vyřídíme pro Vás veškeré papírování. Každý projekt je pro nás výzvou, žádný projekt není dost malý, aby nestál za realizaci.

 

Provozujete vlastní podnik a máte k dispozici vhodnou plochu pro instalaci FVE? Chcete zvýšit efektivitu výroby, preferujete při své činnosti ekologická řešení nebo zkrátka jen myslíte na budoucnost?

 

Nechte si u nás zpracovat individuální návrh fotovoltaické elektrárny na míru dle Vašich provozních potřeb a volného kapitálu. Společně nalezneme řešení, díky kterému fotovoltaika sníží Vaše náklady na energii na minimum.

 

Fotovoltaiku lze instalovat na takřka jakýkoli typ střechy, snad jedinou výjimkou je v tomto směru střecha pokrytá eternitem. Důležitou roli samozřejmě hraje orientace domu do světových stran, nicméně v praxi se nestává, že by dům byl koncipován natolik nešťastně, že by na něj fotovoltaiku vůbec nebylo možné/vhodné umístit.

 

Nezůstávejte pozadu před pokrokem.

 

Spolu s FVE Vám dodáme i moderní dobíjecí stanice na elektromobily a můžete jezdit prakticky zadarmo. Garantujeme individuální přístup, optimalizaci řešení dle veškerých aktuálně vypsaných dotačních titulů a vyřídíme pro Vás veškeré papírování.

 

Každý projekt je pro nás výzvou, žádný projekt není dost malý, aby nestál za realizaci.